PH Limited Edition iš Louis Poulsen


ĮSIGYTI ŠIŲ METŲ RIBOTO LEIDIMO LEIDINĮ ČIA
(Nuo spalio 1 d. iki gruodžio 31 d.)





LOUIS POULSEN, LIMITED EDITION

Ribotas tiražas 2024 - PH 2/1 Stalo lempa Dusty Terracotta

Stalo lempa PH 2/1 Dusty Terracotta yra naujausias riboto leidimo "Louis Poulsen" šviestuvas! Šis išskirtinis šviestuvas, kurį galima įsigyti tik nuo 2024 m. spalio 1 d. iki gruodžio 31 d., atiduoda duoklę kultiniam Poulo Henningseno apšvietimo dizainui. Keturių sluoksnių pučiamo stiklo gaubtais, kurių spalva - graži "Dusty Terracotta", šviestuvas bet kuriame kambaryje sukuria šiltą ir kviečiančią atmosferą. Šią nesenstančią stalinę lempą puikiai tinka statyti ant naktinio staliuko miegamajame arba ant stilingo staliuko svetainėje, kur jos šilta šviesa ir elegantiškas dizainas gali sukurti jaukią ir rafinuotą atmosferą.


Kiekvienas gaubtas pagamintas unikaliai, naudojant tradicinę stiklo pūtimo techniką, todėl kiekvienas šviestuvas yra vienetinis meno kūrinys, kurio spalva ir tekstūra šiek tiek skiriasi, todėl nėra dviejų vienodų šviestuvų. Šviestuvo rėmas pagamintas iš žalvario, kuris kruopščiai patinuotas, todėl įgauna tamsią, rafinuotą apdailą. Siekiant išsaugoti šį unikalų paviršių, rėmas yra lakuotas, taip užtikrinant, kad estetinė lempos išraiška laikui bėgant išliktų nepakitusi. Ant stalinės lempos PH 2/1 išgraviruotas Poulo Henningseno parašas, todėl ši lempa yra ypatingas kolekcinis daiktas tarp dizaino entuziastų visame pasaulyje. Šis riboto leidimo šviestuvas - reta proga savo namus papildyti daniško dizaino istorijos fragmentu, todėl paskubėkite ir įsigykite jį, kol jis neišnyko iš rinkos!

Surasti unikalų riboto leidimo stalinį šviestuvą PH 2/1 "Dusty Terracotta" galite čia

Riboto tiražo 2023 - PH 2/2 LUNA stalinis šviestuvas

"PH 2/2 Luna" yra 2023 m. "Louis Poulsen" riboto leidimo modelis. Iš pradžių Poulo Henningseno suprojektuotas kaip naktinis stalinis šviestuvas, šis šviestuvas pasižymi lenktu rėmu ir gražiomis detalėmis. Šviestuve naudojama gerai žinoma ir pamėgta trijų atspalvių sistema, kurią Poulas Henningsenas išrado dar 1926 m. Šlifuotas žalvaris gražiai papildo tris burnoje pūstus atspalvius, o gražus šviestuvo korpusas apgaubia šviesą, sukurdamas nuostabų ir funkcionalų apšvietimo objektą.

Iš pradžių modelis buvo mažesnis nei dabar - tik 23 cm aukščio, tačiau pakartotinai išleisdamas Louis Poulsen jį padidino iki 32 cm. Kartu pridėta papildomo funkcionalumo - pasukama galvutė, leidžianti nukreipti šviestuvo šviesą pagal jūsų apšvietimo poreikius. Dėl abiejų atnaujinimų šviestuvas tampa naudingesnis šiuolaikiniuose namuose.

Kaip minėta, iš pradžių lempa buvo skirta kaip naktinis stalinis šviestuvas, tačiau ją nesunkiai galima naudoti ir kitur. PH 2/2 Luna nuostabiai tinka svetainėje ant spintelės kaip dekoratyvinis elementas - taip pat ant gilios palangės ir ant stalo namų biure.

Įsigykite gražią stalinę lempą čia - tik ribotą laiką

Limited Edition 2022 - PH 3/2 Table Lamp + PH 3/3 Pendant

2022 m. "Louis Poulsen" pristatė daug įdomių naujovių, įskaitant DVIEJUS naujus PH riboto leidimo modelius, pasižyminčius išskirtiniu opalinio stiklo ir žalvario deriniu. Pirmasis PH šviestuvas dienos šviesą išvydo 1927 m., praėjus trejiems metams po to, kai įtakingas dizaineris Poulas Henningsenas išrado kultinę trijų gaubtų sistemą. Visą gyvenimą bendradarbiaudamas su Louis Poulsen, Henningsenas išleido daugybę PH leidimų, o nuo tada kasmet išleidžiami riboto tiražo šviestuvai - ir 2022 m. nėra išimtis.


Šį kartą "Louis Poulsen" dovanoja mums, šviestuvų entuziastams, du naujus PH riboto leidimo leidimus: klasikinių spalvų derinių PH 3/3 pakabuką ir PH 3/2 stalinį šviestuvą. Šis gražių klasikinių medžiagų derinys suteikia šviestuvams itin estetišką, tačiau autentišką retro atspalvį, todėl jie yra tiek pat dekoratyvūs, kiek ir praktiški. Šilti, metaliniai žalvario atspalviai gali būti integruoti į bet kokio stiliaus interjerą, kuriame jie sukuria atpalaiduojančią ir jaukią atmosferą, jau nekalbant apie nuotaikingą šviesą. Trijų gaubtų sistema kruopščiai suprojektuota taip, kad užtikrintų minkštą, patogų, neakinantį švytėjimą, užtikrinantį bendrą komfortą, o originalus apatinis pakabuko PH 3/3 gaubtas taip pat labai prisideda prie šio komforto.
Naujieji PH riboto leidimo šviestuvai spinduliuoja šilumą, jaukumą ir neabejotiną eleganciją, nes juose naudojamas opalinis stiklas ir žalvaris, kuris laikui bėgant įgauna natūralią patiną, todėl laikui bėgant šviestuvai tampa vis gražesni ir unikalesni. Jei norite išsaugoti originalią apdailą, galite kruopščiai nupoliruoti žalvarį.

Naujiesiems riboto leidimo šviestuvams būdingas rafinuotas ir išskirtinis akcentas - išgraviruotas Poulo Henningseno parašas. Prie jų išskirtinumo prisideda ir tai, kad šviestuvus galima įsigyti tik ribotą laiką, todėl jie tampa geidžiamais kolekcininkų daiktais.

Papuoškite savo namus unikalia daniško dizaino ikona, kuri prisideda prie geros istorijos ir neįtikėtino meistriškumo kūriniu, kuris niekada neišeina iš mados!

Limited Edition 2021 - PH 2/2 “The Question Mark” Stalo lempa

1931 m. Poulas Henningsenas sukūrė išskirtinį ir dekoratyvų stalinį šviestuvą PH 2/2 "Question Mark". Ši lempa buvo gaminama iki šeštojo dešimtmečio vidurio, o šiemet ji pirmą kartą sugrįžta į apyvartą - kaip riboto leidimo egzempliorius, kurį bus galima įsigyti tik ribotą laiką.
Kaip ir originalus dizainas, ši versija yra su žalvariniu rėmeliu. Kartu su opalinio stiklo gaubtu šviestuvas yra klasikinės išraiškos ir puikiai dera prie bet kokio stiliaus interjero. Natūralu, kad stalinė lempa turi PH 2/2 gaubtą, sukonstruotą naudojant legendinę trijų gaubtų sistemą, kurią 1926 m. sukūrė Poulas Henningsenas. Pusiau permatomi gaubtai turi gražų blizgų paviršių, o jų vidus yra smėliuotas, kad būtų užtikrinta matinė apdaila.

PH 2/2 Question Mark išlieka ištikimas originaliam dizainui: diskretiškas jungiklis pagrindo apačioje, elegantiška rankenėlė karkaso viduryje, leidžianti pakreipti viršutinę dalį, žalvario apdaila ir legendinė trijų atspalvių sistema.


Limited Edition 2020 - PH 2/1 Stalo lempa

From September 1st 2020, you once again have the chance to get a completely unique Limited Edition by Louis Poulsen. Pre-order PH 2/1 Table Amber from September 1st 2020, and be one of the first to receive the table lamp right at home.

2020 Limited Edition is the iconic, incredibly popular PH 2/1 Table Lamp. The design goes all the way back to basics.

A three-lampshade principle, developed by Poul Henningsen as a tribute to the correct light. Back then, the principle put Henningsen on the map as one of the greatest light designers in the world. The Limited Edition table lamp comes with three lampshades of blown Italian glass in a lovely warm amber shade. The stand is made of natural untreated brass, which will develop a patina over time, giving the table lamp a completely unique expression. The stand is also home to the switch, just like it was on the first model of the PH 2/1 Table Lamp many years ago – a circuit breaker that adds a truly special touch.


PH 3/2 Amber Glass Grindų lempa “The Water Pump” – Limited Edition 2019

"Louis Poulsen" garsėja savo gražiais klasikinio dizaino šviestuvais. Glaudžiai bendradarbiaudami su garsiais dizaineriais, tokiais kaip Arne Jacobsenas, Verneris Pantonas ir Poulis Henningsenas, jie sukūrė unikalius šviestuvus, kurie yra ne tik gražūs, bet ir skleidžia nuostabią šviesą.


Kiekvieną rudenį "Louis Poulsen" atiduoda duoklę genialiam Poulo Henningseno darbui, kuriame daugiausia dėmesio buvo skiriama šviesos formavimui, ir pagal vieną iš jo sukurtų dizainų pagamina nepaprastą PH šviestuvą. Be kitų gaminių, jie sukūrė riboto tiražo stalinį šviestuvą PH 3/2 ir populiarųjį PH artišoką. 2019 m. "Louis Poulsen" išleidžia išskirtinį riboto leidimo unikalų PH 3/2 grindų šviestuvą - geriau žinomą kaip "Vandens siurblys". Naujoji versija turi iš rankomis pūsto gintarinio stiklo pagamintus šviestuvų gaubtus, kad išryškėtų organiškos šviestuvų formos ir dailus žalvarinis rėmas.

"Vandens siurblys" buvo sukurtas per karą ir priklauso grupei šviestuvų, kurie "išgyveno" medžiagų stygių ir biudžeto mažinimą, karo metais nusiaubusį didelį Louis Poulseno PH šviestuvų pasirinkimą. Dėl pakreipiamos rankenos, kurią galima pakelti aukštyn ir žemyn, skaitymo lempa netrukus tapo žinoma kaip "Vandens siurblys" - šis pavadinimas prigijo iki šių dienų.

Ankstesnėje "Vandens siurblio" versijoje, sukurtoje ketvirtojo dešimtmečio pradžioje, jungiklis buvo sumontuotas ant pakreipiamos rankenos, o vėlesnėje versijoje - ant laido. Šiais laikais jungiklį galima rasti atlenkiamosios rankenos gale, ant kurio gražiai išgraviruoti Poulo Henningseno inicialai.

Siekiant pabrėžti šviestuvo autentiškumą ir sukurti rafinuotą išraišką, pagrindas, rėmas ir svirtis pagaminti iš neapdoroto žalvario. Šilta spalva sukuria intymią ir jaukią atmosferą kambaryje ir dera prie šiuolaikinio interjero, kuriame ir toliau vyrauja metaliniai atspalviai. Laikui bėgant neapdorotas žalvaris įgaus natūralią patiną, todėl ilgainiui taps visiškai unikalus.

Visame pasaulyje žinomas PH šviestuvas yra puikus šių laikų tendencijų palydovas, kai puošti namus išskirtiniais dizainerių šviestuvais, turinčiais savo istorijas, tapo įprasta. Daug dėmesio skiriama skandinaviško dizaino klasikai, o "daniškojo moderno" etiketė išpopuliarėjo.




PH 3/2 Stalo lempa – Limited Edition 2018

2018 m. tradicinio apšvietimo įmonė "Louis Poulsen" išleido riboto leidimo stalinį šviestuvą PH 3/2. Šią stalinę lempą sukūrė garsus ir įtakingas architektas Poulas Henningsenas. Visą gyvenimą jis atsidavusiai dirbo, kad suformuotų ir sukurtų "gerą šviesą". Jo dizainai žinomi ir mėgstami visame pasaulyje, o dabar juos galima įsigyti išskirtiniame medžiagų derinyje: trys šviestuvo gaubtai pagaminti iš pūsto gintarinio itališko stiklo ir rėmas iš lengvai šlifuoto žalvario.


Jungiklis įmontuotas į šviestuvą ir yra žalvarinio rėmelio apačioje - tiesiai virš Poulo Henningseno inicialų graviūros. Ši vieta siekia a. ketvirtojo dešimtmečio PH stalinių lempų ištakas. Dėl originalių detalių ir apgalvotos išskirtinės medžiagos formos riboto leidimo stalinė lempa yra laikui nepavaldus meno kūrinys, bet kuriam kambariui suteikiantis šiltos elegancijos.




PH 3½-3 limited edition pakabukas - 2017

PH 1926 m. sukūrė legendinį medžio ekrano principą, o XX a. trečiojo dešimtmečio pabaigoje ši koncepcija buvo pradėta naudoti su spalvotu stiklu. Žalvarinės pakabos dizainas iš pradžių buvo pristatytas 1928 m. Itališkas rankomis pūstas trisluoksnis klasikinių gintaro formų stiklas pabrėžia išskirtinę pakabuko šilumą ir žmogiškąją išraišką. Kadangi kiekvieno pakabuko stiklas gaminamas individualiai, šviestuvai turi nedidelių tarpusavio skirtumų. Kiekvienas šviestuvas yra unikalus ir toks pat meno kūrinys, kaip ir funkcinis apšvietimas.


Šilta gintaro spalva ir ekranų išorinės pusės blizgesys kartu su smėlio pūtimo matine apatine dalimi suteikia švelnią šviesą su idealia sklaida. Kai pakabukas išjungtas, jis ir toliau atlieka dinamišką vaidmenį aplinkoje, nes blizgus paviršius atspindi jį supančią aplinką. Pakaba iš šlifuoto žalvario yra neapdorota, kad laikui bėgant įgautų unikalią patiną, nebent būtų poliruojama.




Amber ir brass

Amber ir brass

Kai 1920 m. Louisas Poulsenas ir Poulas Henningsenas pirmą kartą pristatė rankomis pūstą spalvotą stiklą, taip bandė pritraukti naujų klientų. Tuo metu daugiausia dėmesio buvo skiriama šiltoms ir natūralioms spalvoms su išraiškingomis išraiškomis ir gražiu meistriškumu. Stikliniai šviestuvų gaubtai buvo pranašesni tuo, kad praleisdavo dalį šviesos ir kartu nukreipdavo ją aukštyn, žemyn arba į kambarį. Tai užtikrino, kad šviestuvas prisideda prie bendro apšvietimo ir jaukios atmosferos kūrimo.

Ir toliau pastebime tendenciją į skandinavišką dekorą įtraukti aukso spalvas, ypač geltonos spalvos atspalvius - nuo šviesiai iki tamsiai geltonos. Gintariniai šviestuvų gaubtai yra puikūs šios tendencijos palydovai, nes ši spalva nepaprastai kviečianti ir skleidžia šiltą, ramią ekspresiją. Gintarinių šviestuvų gaubtų skleidžiama auksinė šviesa primena žvakių šviesą - atmosferinę šviesą, kurią Poulas Henningsenas siekė atkurti elektros pavidalu, kad patenkintų mūsų žmogiškuosius poreikius.

Pirmosios šviesos filosofija - mintys apie kultinę PH lempą
1907 m. danų dizaineris, architektas, rašytojas ir kultūros kritikas Poulas Henningsenas pirmą kartą išvydo elektros šviesą. 1920 m. pusė visų Danijos namų ūkių turėjo elektrinį apšvietimą, tačiau jis manė, kad elektros lemputė sukuria neįmanomą šviesą - arba ji yra per aštri, arba lempos gaubtas atima didžiąją dalį šviesos. Reaguodamas į tai, jis ėmė kurti gaubtą, kuris skleidė šviesą visu pajėgumu, bet neapakino, ir didžiąją gyvenimo dalį praleido prijaukindamas ir tobulindamas šį reiškinį. “It seems as though the strength of light that has been cheaply acquired for us in recent years has cost us the quality, beauty, and truth of our light.” – Poul Henningsen. “Just think about how much fine and precise filigree work and watchmaking could be done by the light of a single flame back in the day.”

Pasak Poulo Henningseno, technikos specialistai svajojo naktį paversti diena - jo nuomone, ši svajonė buvo nemeniška ir neteisinga, nes žmonėms reikalingas paros ritmas. “On a winter’s day, when dawn and dusk practically meet at midday, you can have your light on all day – but of course, you don’t want a fluorescent lamp that reminds you of the light of noon on a summer’s day.”
Tokios mintys įkvėpė Poulą Henningseną sukurti lempą, kuri sumažintų nemalonų akinimą ir patobulintų elektrinę šviesą, atsižvelgiant į žmonių poreikius.

Kaip byloja mitas, naujos šviestuvų sistemos idėja jam kilo 1915 m., kai jo motina, rašytoja Agnes Henningsen, beviltiškai norėjo pamatyti save veidrodyje. Ji buvo neįtikėtinai tuščiagarbė ir šaltoje elektros lemputės šviesoje matė save negražią. Jai trūko šilto benzininės lempos švytėjimo. Tai paskatino Henningeną kurti naujas namų lempas, todėl jis eksperimentavo su įvairiomis lemputėmis, reflektoriais ir gaubtais. Nepriklausomai nuo jo motyvų, Poulą Henningseną domino idėja sukurti geresnę šviesą.
Poul Henningsen ir Louis Poulsen

Poul Henningsen ir Louis Poulsen

Poulas Henningsenas daugelį metų dirbo prie PH lempos. Pirmąją rutulinę lempą su skersiniais jis išbandė 1921 m., o tais pačiais metais nupiešė PH gatvės žibintą. Po kelerių metų dėl naujai įgytos patirties jis pateko į moderniosios amatininkystės parodą Paryžiuje. Tai įvyko dėl jo sukurtų šviestuvų gaubtų, kurie nepaprastai tiksliai paskirstė šviesos spindulių kryptį ir atspindį.

Būtent tada šviestuvų gamintojas Louis Poulsenas pastebėjo Poulo Henningseno dizainą ir davė jam užduotį sukurti dešimt skirtingų šviestuvų parodai. Šviestuvai buvo eksponuojami pavadinimu "Système PH" ir laimėjo pirmąją vietą visose šešiose šviestuvų kategorijose.

Nuo to laiko jų partnerystė paskatino sukurti daugybę dizaino klasikos kūrinių. Tarp jų Poul Henningsen "Artišokai", PH5 ir, galiausiai, PH "Sniego gniūžtė". Remdamasis savo patirtimi ir naujais šviesos atspindžio skaičiavimais, 1926 m. Poulas Henningsenas sukūrė šviestuvą su trimis lenktais gaubtais - PH šviestuvą! Šviestuvas buvo pagamintas taip, kad tarp gaubto ir šviesos spindulių susidarytų vienodas kampas. Tai reiškė, kad tiesioginė šviesa neišeina, o atsispindi norima kryptimi. Jis pats apibūdino lempą kaip lėkštę, dubenį ir puodelį, kurių mastelis 4:2:1.

Nuo to laiko Louis Poulsenas pristatė šimtus skirtingų PH šviestuvų, kurie gali būti šviestuvų ir pastatomų, sieninių, lubinių ir stalinių šviestuvų pavidalo. Visi jie sukurti pagal tą pačią paprastą trijų gaubtų sistemą.